Amara World Hotels | Club Marine
  • Galeri
  • TripAdvisor
  • 360 Sanal Tur
  • Deniz Suyu Sıcaklığı: °C
  • Hava Durumu: °C

Club Marine

Amara Club Marine Nature; Akdeniz’le Torosların buluştuğu, kızılçam ağaçlarının çok özel bir doku yarattığı eşi olmayan doğal bir bölgede konumlanmıştır. Kendine ait olan mavi bayraklı plajı ile tatil köyü konseptinde sadece yaz sezonunda hizmet vermektedir.

Amara Club Marine Akdeniz ve Toros dağları arasında çam ağaçları ile çevreli gizli bir cennettir. Kemer şehir merkezine 15 km, Antalya şehir merkezine 25 km ve Antalya havaalanına 35 km uzaklıktadır.

Odalar

Standart Oda
Odaların genişliği balkon hariç 26-32 m2'dir. Odalar 2 adet tek kişilik yatak veya 1 çift kişilik yataktan oluşmakta olup, banyolarında duşa kabin veya küvet mevcuttur.Maksimum kapasite 2 + 1 veya 3 yetişkin.
Detaylar
Geniş Standart Oda
Odaların genişliği balkon hariç 32 m2 dir. 2 ayrı tek kişilik veya çift kişilik yatak tipi ve ranzalı odalardır. Odaların banyolarında duşa kabin veya küvet mevcuttur. Maksimum konaklama 2+2 veya 4 yetişkin için uygundur.
Detaylar
Aile Odası
1 adet çift kişilik ve 2 ayrı tek kişilik yatak bulunan 2 odadan oluşmaktadır. Odaların genişliği balkon hariç 39-45 m2 arasında değişmektedir. Odalar arasında kapı mevcut olup, banyo / WC ortaktır. Maksimum konaklama 2+2, 3+1 veya 4 yetişkin için uygundur. Odaların banyolarında duşa kabin veya küvet mevcuttur.
Detaylar
Suite Oda
1 adet çift kişilik yatak tipinin bulunduğu yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır. Odalar arasında kapı mevcuttur. Maksimum konaklama 2+1 veya 3 yetişkin için uygundur. Odaların genişliği balkon hariç 45 m2 & 55 m2 arasındadır.
Detaylar