Jolly Tour

Restaurantlar

NEOPOLİS RESTORAN

Neopolis Restoran, ödüllü şeflerimiz tarafından hazırlanan, Türk ve dünya mutfaklarına ait birbirinden lezzetli tariflerin bulunduğu zengin büfesi ile hizmetinizdedir.

ANATOLIAN RESTORAN

Sayısız lezzetin sahibi olan ve her türlü damak tadına hitap eden Türk mutfağı engin bir tarihin mirasçısıdır. Bu yemek kültürüne ait Karadeniz, Güneydoğu, Orta Anadolu, Ege gibi birçok yöresel mutfak, farklı ve lezzetli yemek tariflerine sahiptir. Sebze yemekleri, deniz ürünleri, ayranı, kahvesi, kırmızı ve beyaz et yemekleri, hamur işleri, sütlü ve şerbetli tatlıları, çeşit çeşit yağ ve baharatları ile Türk mutfağı dünyanın en zengin yemek yelpazesine sahip olan mutfaklarındandır.

WOK RESTORAN

Yaklaşık 4 milyar kişilik nüfusu ile dünyanın en kalabalık kıtası olan Asya, mutfağı ile de bu zenginliğini gözler önüne sermektedir. Asya mutfağı, Japon, Çin, Hint, Kore gibi, her biri bulunduğu bölgenin adı ile anılan, dünyaca ünlü birçok mutfağın birleşiminden oluşur. Suşi, ramen, tofu, noodle, pilav, köri… Kendine has lezzetleri ile bu mutfaklar asırlar boyunca süregelmiş tarihlerini tariflerinde yaşatır.

FRATELLI LA BUFALA RESTORAN

İtalyan mutfağının MÖ 4. yüzyıla kadar uzanan bir tarihçesi vardır. Akdeniz’in deniz kokan havası ve mavi-yeşil çehresi içinde gelişen mutfak özellikle makarnanın evi olarak bilinir. Zeytin ve zeytinyağının bolca Kullanıldığı, balık ve deniz ürünlerinin kendine yer bulduğu, hafif ve taze tariflerin mutfağıdır. Spagetti, Risotto, Carpacio, Lazanya, Ravioli, pizza… Tam anlamıyla mutfakta sanatın yaşatıldığı birkültürün temsilcisidir.

SHORBA RESTORAN

Dünya üzerinde kıtalara, bölgelere, ülkelere ve hatta ülkeler içerisindeki yörelere göre farklı kültürleri yansıtan sayısız mutfak vardır. Birçoğu diğerlerine göre daha ünlü olmakla birlikte, ulusların tarih boyunca kendi içlerinde geliştirip kişilik kattıkları bu mutfaklar büyük öneme sahiptir. Seçkin dünya mutfaklarından derleyerek sunduğumuz tarifler ile misafirlerimize eşsiz bir lezzet şöleni yaşatmak amacındayız.

L’AZUR RESTORAN

Denizler dünya üzerindeki en kalabalık canlı çeşitliliğine ev sahipliği yapar. İnsan vücudu için bulunmaz vitamin ve mineral deposu olan balıklar ve deniz ürünleri hemen herkesin tüketmekten zevk aldıkları tariflerdir. Masmavi suların serinliği ve duruluğunu masalara taşıyan bu mutfak, menüsünde taşıdığı hazineler ile dünya mutfakları arasında kendini eşi benzeri bulunmaz bir konuma getirmiştir.

KABUBA RESTORAN

Türk mutfağında kebaplar ızgara yöntemiyle hazırlanan et yemekleridir. Döner kebap, Bursa kebabı, Adana kebabı, Urfa kebabı, Tokat kebabı gibi birçok çeşidi bulunan bu zengin ve kendine has yemek kültürü Türk mutfağı denilince ilk akla gelen tarifler arasındadır. Her biri kendine has çeşni ve pişirme stili ile hazırlanan kebaplar eşsiz bir lezzet şöleni sunar.

 

LA PROMENADE RESTORAN

İlk olarak 1842 yılında kullanılmaya başlanan “vejetaryen” sözcüğü, et ürünlerini ve hatta kimi hayvansal ürünleri tüketmemek üzerine kurulu bir yaşam stilini anlatmak için kullanılıyor. Bunun yanında, organik beslenmenin arz ettiği önem, artık kaçınılmaz bir gerçek olarak hayatlarımızda. Organik olarak üretilen besinlerin sağladığı hayat kalitesi ölçülemez bir değere sahip. Biz de bu sebeplere dayanarak vejetaryen yaşam stilini benimsemiş, organik ürünlerin lezzetine varmak isteyen veya diyet yapmak niyetinde olan misafirlerimiz için özel bir restoran tasarladık.

MATE PUB

Özenle seçilmiş dekorasyonu ve posterleriyle bir serüvene dönüşen Mate Pub, içecek mönüsüyle de oldukça iddialı…